Ellen Dijkstra Directeur

Werkdagen: hele week

Stuur e-mail

Rosanne Bakker Adjunct-directeur

Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

Stuur e-mail

Suus van Rijk Leerkracht

Groep 1/2A
Werkdagen: hele week

Stuur e-mail

Annette Boere Leerkracht

Groep 1/2B
Lid: expertgroep Engels
Lid OC (oudercommissie)
Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

Stuur e-mail

Marieke van der Veen Leerkracht

Groep 1/2B
Lid werkgroep culturele wereldoriëntatie
Werkdagen: dinsdag, donderdag en vrijdag

Stuur e-mail

Shanta Kasapovic Onderwijsassistent

Groep 1/2B
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Stuur e-mail

Cathrien van Beresteijn Leerkracht

Groep 1/2C
Werkdagen: maandag, donderdag en vrijdag

Stuur e-mail

Priscilla Klein Leerkracht

Groep 1/2C
Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

Stuur e-mail

Laura Benneheij Leerkracht

Groep 1/2D
Stagecoördinator (dinsdag)
Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

Stuur e-mail

Desiree Manssen Leerkracht

Groep 1/2D
Taal- en leescoördinator
Veiligheidsmedewerker

Werkdagen: dinsdag, donderdag en vrijdag

Stuur e-mail

Judith Verhagen Leerkracht

Groep 1E
Lid expertgroep dalton
Werkdagen: dinsdag, donderdag en vrijdag

Stuur e-mail

Myrte Hoes Leerkracht

Groep 3A
Lid expertgroep dalton
Werkdagen: hele week

Stuur e-mail

Heleen van der Laan Leerkracht

Groep 3B
Coördinator expertgroep Engels
Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

Stuur e-mail

Saskia Koolen Leerkracht

Groep 3B
Werkdagen: donderdag en vrijdag

Stuur e-mail

Jasmijn Nolles Onderwijsassistent

Groep 3A en 3B
Werkdagen: hele week

Stuur e-mail

Lara Sitton Leerkracht

Groep 4A
Rekenspecialist
Coördinator expertgroep rekenen
Werkdagen: hele week

Stuur e-mail

Twan van den Burg Leerkracht en gymleerkracht

Groep 4B
Lid expertgroep dalton
Werkdagen: hele week (dinsdag gymleerkracht)

Stuur e-mail

Mieke Peters Leerkracht

Groep 5B
Werkdag: dinsdag

Stuur e-mail

André de Vette Leerkracht

Groep 5A
Lid expertgroep rekenen
Werkdagen: hele week

Stuur e-mail

Marieke Beurskens Leerkracht

Groep 5B
Lid expertgroep Engels
Werkdagen: hele week

Stuur e-mail

Dionne Stolwijk Leerkracht

Groep 6A
Taalspecialist
Coördinator expertgroep taal
Werkdagen: hele week

Stuur e-mail

Johan Wesdorp Leerkracht, gym- en muziekleerkracht

Groep 6A (maandag)
Gymnastiek (donderdag)
Muziekles (vrijdag)
Daltoncoördinator
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Stuur e-mail

Levi Lansbergen Leerkracht

Groep 6B
Lid expertgroep Engels
Werkdagen: hele week

Stuur e-mail

Jan van der Meer Leerkracht

Groep 7A
ICT coördinator
Lid MR
Werkdagen: hele week

Stuur e-mail

Laura de Kroo Leerkracht

Groep 7B
Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

Stuur e-mail

Rikky Verloop Leerkracht

Groep 7B
Lid expertgroep dalton
Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

Stuur e-mail

Yvonne Docter Leerkracht

Groep 8A
Daltoncoördinator
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag

Stuur e-mail

Iris van Dijk Leerkracht

Groep 8A
Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

Stuur e-mail

Kimberly Baartman Leerkracht

Groep 8B
Lid expertgroep taal
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

Stuur e-mail

Nikki van Lieshout Leerkracht GroeiLap

Lid expertgroep Engels
Lid MR
Werkdagen: maandag of dinsdag en vrijdag

Stuur e-mail

Caroline Plomp Burgerschapsspecialist

Werkdag: woensdag of donderdag

Stuur e-mail

Daniëlle Waardenburg Intern begeleider en leerkracht

Groep 4A
Intern begeleider onderbouw
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag

Stuur e-mail

Bianca Wessel Intern begeleider

Werkdagen: dinsdag en donderdag

Stuur e-mail

Jane Schenk Intern begeleider en leerkracht

Groep 8B (vrijdag)
Intern begeleider bovenbouw
Werkdagen: dinsdag, donderdag en vrijdag

Stuur e-mail

Jacquie Grevelink Administratief medewerker

Werkdagen: maandag en woensdag

Stuur e-mail

Arend van den Bosch Conciërge

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag

Stuur e-mail

Anneke den Toom Vrijwilliger

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Stuur e-mail